Zwarte eetkamerstoel Right (STOF)

Ontwerp eetkamerstoel Right
Eetkamerstoel met een mooi patroon stiknaden aan de binnenkant van de rugleuning en het zitvlak. De achterkant van de rugleuning is voorzien van een horizontale stiknaad en een verticale dubbele stiknaad. Het frame is gemaakt van gepoedercoat zwart staal en rond van vorm. Het frame is afgewerkt met beschermdoppen. De eetkamerstoel is bekleed met de afgedekte leersoort Toledo leer Nero.
Zitcomfort eetkamerstoel Right
Het zitvlak en de rugleuning zijn goed gevuld met ons HR kwaliteit schuim wat zorgt voor een prettig zitcomfort. Daarnaast zorgt de vulling ervoor dat de stoel niet te hard maar ook niet te zacht zit. Het frame biedt de stoel een stabiele basis.
| Selectie | |
|---|---|
| Model naam | Right |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Totale hoogte ± | 90 cm |
| Totale breedte ± | 46 cm |
| Totale diepte ± | 65 cm |
| Zitdiepte ± | 43 cm |
| Zithoogte ± | 49 cm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Classificatie | Eetkamerstoelen |
| Materiaal | |
|---|---|
| Materiaal | Leer (100% runderleder) |
| Overige informatie | |
|---|---|
| EAN-code | 8721061466322 |
| Artikelcode | outlet-eetkamerstoel-right-zwart |
| Garantie | Geen garantie (OUTLET artikel) |
| Merk | ShopX - Leren meubels |






