Leren eetkamerstoel Right - Toledo leer Nero

Ontwerp eetkamerstoel Right
Eetkamerstoel met een mooi patroon stiknaden aan de binnenkant van de rugleuning en het zitvlak. De achterkant van de rugleuning is voorzien van een horizontale stiknaad en een verticale dubbele stiknaad. Het frame is gemaakt van gepoedercoat zwart staal en rond van vorm. Het frame is afgewerkt met beschermdoppen. De eetkamerstoel is bekleed met de afgedekte leersoort Toledo leer Nero.
Zitcomfort eetkamerstoel Right
Het zitvlak en de rugleuning zijn goed gevuld met ons HR kwaliteit schuim wat zorgt voor een prettig zitcomfort. Daarnaast zorgt de vulling ervoor dat de stoel niet te hard maar ook niet te zacht zit. Het frame biedt de stoel een stabiele basis.
Toledo Nero (zwart)
Toledo leer Nero is gemaakt van runderhuid en staat bekend om zijn dikte en stevigheid. Dankzij de sterke beschermlaag is dit leer zeer geschikt voor drukke huishoudens.
Geselecteerde leersoort: Toledo
Geselecteerde kleur: Nero
Soort huid: Runderhuid (Nerfleer, de sterke bovenste laag van de huid)
Extra dik en slijtvast
Ideaal voor intensief woongebruik
Volledig gepigmenteerd oppervlak
| Selectie | |
|---|---|
| Model naam | Right |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Totale hoogte ± | 90 cm |
| Totale breedte ± | 46 cm |
| Totale diepte ± | 65 cm |
| Zitdiepte ± | 43 cm |
| Zithoogte ± | 49 cm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Classificatie | Eetkamerstoelen |
| Materiaal | |
|---|---|
| Materiaal | Leer (100% runderleder) |
| Overige informatie | |
|---|---|
| EAN-code | 8721061466315 |
| Artikelcode | outlet-eetkamerstoel-right-toledo-nero |
| Garantie | Geen garantie (OUTLET artikel) |
| Merk | ShopX - Leren meubels |






