Leren eetkamerstoel Desire - Vintage Lightgrey

Ontwerp leren eetkamerstoel Desire
Eetkamerstoel met armleuningen en wieltjes met een strak ontwerp. De rugleuning is aan zowel de binnen als buitenkant voorzien van een verticale dubbele stiknaad. De achterkant van de rugleuning is ook voorzien van een horizontale dubbele stiknaad. Net als de rugleuning zijn de armleuningen aan de binnen en buitenkant ook voorzien van dubbele stiknaden. De stoelpoten zijn rond en leverbaar in RVS of gepoedercoat zwart staal. De poten zijn voorzien van skatewielen welke verkrijgbaar zijn in zwart of transparant.
Zitcomfort leren eetkamerstoel Desire
Deze leren eetkamerstoel biedt een ruim en dik gevuld zitvlak. Het zitvlak, de rugleuning en de armleuningen zijn goed gevuld met HR kwaliteit schuim. Dit zorgt ervoor dat de stoel niet te hard maar ook niet te zacht zit. De wieltjes zorgen ervoor dat u de stoel gemakkelijk kunt aanschuiven of verplaatsen. De armleuningen bevinden zich op een prettige hoogte.
Vintage Lightgrey (lichtgrijs)
Vintage leer Lightgrey is een aniline leersoort met olie- en wasafwerking gemaakt van waterbuffelhuid. Het leer verandert naarmate het gebruikt wordt en krijgt een doorleefde uitstraling.
Geselecteerde leersoort: Vintage
Geselecteerde kleur: Lightgr
Soort huid: Waterbuffelhuid (Nerfleer, de sterke bovenste laag van de huid)
Doorleefde uitstraling
Wordt mooier met de tijd
Poten staal rond RVS
Deze ronde, RVS stalen poten combineren een zachte vorm met de stoere uitstraling van staal, wat zorgt voor een verfijnde, moderne look. De poten zijn voorzien van zwarte zwenkwielen.
| Selectie | |
|---|---|
| Model naam | Desire |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Totale hoogte ± | 85 cm |
| Totale breedte ± | 55 cm |
| Totale diepte ± | 63 cm |
| Zitdiepte ± | 48 cm |
| Zithoogte ± | 48 cm |
| Hoogte armleuning ± | 67 cm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Classificatie | Eetkamerstoelen |
| Armleuning | Met armleuning |
| Wieltjes | Met wieltjes |
| Materiaal | |
|---|---|
| Materiaal | Leer (100% runderleder) |
| Overige informatie | |
|---|---|
| EAN-code | 8721061466308 |
| Artikelcode | outlet-leren-eetkamerstoel-desire-vintage-lightgrey |
| Garantie | Geen garantie (OUTLET artikel) |
| Merk | ShopX - Leren meubels |






