Leren eetkamerstoel Daily - Toledo Khaki

Ontwerp leren eetkamerstoel Daily
Moderne eetkamerstoel met hoge rugleuning en rvs poten. De rugleuning is aan de achterkant voorzien van een verticale rits en aan de binnenkant van de rugleuning voorzien van een verticale dubbele stiknaad. De stoelpoten zijn verkrijgbaar in RVS en zwart gepoedercoat staal en zijn vierkant van vorm.
Zitcomfort leren eetkamerstoel Daily
Doordat de rugleuning hoog is, wordt automatisch een prettige, ergonomische houding aangenomen in de stoel. Het zitvlak en de rugleuning zijn goed gevuld met HR kwaliteit schuim. De topkwaliteit schuim die wij gebruiken biedt tevens de ideale zit; niet te hard en niet te zacht.
Toledo Khaki (taupe/bruin)
Toledo leer Khaki is gemaakt van runderhuid en staat bekend om zijn dikte en stevigheid. Dankzij de sterke beschermlaag is dit leer zeer geschikt voor drukke huishoudens.
Geselecteerde leersoort: Toledo
Geselecteerde kleur: Khaki
Soort huid: Runderhuid (Nerfleer, de sterke bovenste laag van de huid)
Extra dik en slijtvast
Ideaal voor intensief woongebruik
Volledig gepigmenteerd oppervlak
Poten staal vierkant RVS
Deze vierkante RVS stalen poten geven uw meubel een strakke, geometrische en moderne uitstraling, en benadrukken de minimalistische lijnen van het ontwerp.
| Selectie | |
|---|---|
| Model naam | Daily |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Totale hoogte ± | 100 cm |
| Totale breedte ± | 45 cm |
| Totale diepte ± | 57 cm |
| Zitdiepte ± | 46 cm |
| Zithoogte ± | 48 cm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Classificatie | Eetkamerstoelen |
| Materiaal | |
|---|---|
| Materiaal | Leer (100% runderleder) |
| Overige informatie | |
|---|---|
| EAN-code | 8721061466292 |
| Artikelcode | outlet-leren-eetkamerstoel-daily-toledo-khaki |
| Garantie | Geen garantie (OUTLET artikel) |
| Merk | ShopX - Leren meubels |






