Leren eetkamerstoel Comfort met wieltjes - Hermes Kobalt

Ontwerp leren eetkamerstoel Comfort
Leren eetkamerstoel met middelhoge rugleuning en wieltjes. De rugleuning is voorzien van een verticale dubbele stiknaad aan zowel de voor- als achterkant. U kunt zelf kiezen of u ronde of vierkante stoelpoten wilt en u kunt ook kiezen uit zwarte gepoedercoate poten of RVS poten. De siliconen skatewieltjes zorgen ervoor dat uw vloer niet beschadigd raakt. De wieltjes kunnen uitgevoerd worden in transparant of zwarte. Leren eetkamerstoel met wieltjes Comfort is tevens verkrijgbaar zonder wieltjes en met armleuning.
Zitcomfort leren eetkamerstoel Comfort
De naam zegt het al, deze eetkamerstoel biedt comfort en is buiten dat ook nog eens mooi en modieus. Het zitvlak en de rugleuning zijn gevuld met HR schuim. De rugleuning is voorzien van een bolling iets boven de onderrug. Dit zorgt voor een zeer comfortabele leuning. Leren eetkamerstoel met wieltjes Comfort is tevens voorzien van soepele wieltjes waardoor u de stoel makkelijk kunt verplaatsen.
Hermes Kobalt (blauw)
Hermes leer Kobalt is gemaakt van runderhuid en voorzien van een sterke beschermlaag. Het oppervlak is gepigmenteerd en gecorrigeerd, wat zorgt voor een egaal uiterlijk en een hoge mate van kleurechtheid. Dankzij de onderhoudsvriendelijke afwerking is Hermes leer uitermate geschikt voor dagelijks gebruik.
Geselecteerde leersoort: Hermes
Geselecteerde kleur: Kobalt
Soort huid: Runderhuid (Nerfleer, de sterke bovenste laag van de huid)
Weinig onderhoud nodig en gemakkelijk afneembaar
Geschikt voor normaal woongebruik
Gecorrigeerde en gepigmenteerde afwerking
Poten staal rond zwart
De zwarte, ronde stalen poten zorgen voor een strakke, moderne uitstraling met een subtiel detail, en bieden een solide en elegante basis.
| Selectie | |
|---|---|
| Model naam | Comfort |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Totale hoogte ± | 92 cm |
| Totale breedte ± | 45 cm |
| Totale diepte ± | 47 cm |
| Zitdiepte ± | 43 cm |
| Zithoogte ± | 48 cm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Classificatie | Eetkamerstoelen |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Wieltjes | Met wieltjes |
| Materiaal | |
|---|---|
| Materiaal | Leer (100% runderleder) |
| Overige informatie | |
|---|---|
| EAN-code | 8721061466285 |
| Artikelcode | outlet-leren-eetkamerstoel-comfort-met-wieltjes-hermes-kobalt |
| Garantie | Geen garantie (OUTLET artikel) |
| Merk | ShopX - Leren meubels |






