Leren eetkamerstoel Comfort met wieltjes en armleuning - Toledo Ducati

Ontwerp leren eetkamerstoel Comfort
Deze moderne leren eetkamerstoel heeft een middelhoge rugleuning welke is voorzien van een verticale dubbele stiknaad aan zowel de voor- als achterkant. De stoelpoten kunnen geleverd worden in RVS of zwart gepoedercoat staal. Wat de wieltjes betreft kunt u kiezen uit zwarte siliconen wieltjes of transparante siliconen wieltjes. Leren eetkamerstoel Comfort is ook verkrijgbaar zonder wieltjes en/of armleuningen.
Zitcomfort leren eetkamerstoel Comfort
Leren eetkamerstoel met wieltjes en armleuning Comfort is voorzien van een ergonomisch design. Dit zorgt ervoor dat deze stoel u een goede houding én een comfortabele zitplek biedt. Het zitvlak, de rugleuning en de armleuningen zijn gevuld met HR kwaliteit schuim wat ervoor zorgt dat deze stoel niet te hard en ook zeker niet te zacht zit. De stoel is voorzien van soepele wieltjes waardoor u de stoel gemakkelijk kunt verplaatsen.
Toledo Ducati (rood)
Toledo leer Ducati is gemaakt van runderhuid en staat bekend om zijn dikte en stevigheid. Dankzij de sterke beschermlaag is dit leer zeer geschikt voor drukke huishoudens.
Geselecteerde leersoort: Toledo
Geselecteerde kleur: Ducati
Soort huid: Runderhuid (Nerfleer, de sterke bovenste laag van de huid)
Extra dik en slijtvast
Ideaal voor intensief woongebruik
Volledig gepigmenteerd oppervlak
Poten staal vierkant RVS
Deze vierkante RVS stalen poten geven uw meubel een strakke, geometrische en moderne uitstraling, en benadrukken de minimalistische lijnen van het ontwerp.
| Selectie | |
|---|---|
| Model naam | Comfort |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Totale hoogte ± | 92 cm |
| Totale breedte ± | 55 cm |
| Totale diepte ± | 57 cm |
| Zitdiepte ± | 43 cm |
| Zithoogte ± | 48 cm |
| Hoogte armleuning ± | 67 cm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Classificatie | Eetkamerstoelen |
| Armleuning | Met armleuning |
| Wieltjes | Met wieltjes |
| Materiaal | |
|---|---|
| Materiaal | Leer (100% runderleder) |
| Overige informatie | |
|---|---|
| EAN-code | 8721061466278 |
| Artikelcode | outlet-leren-eetkamerstoel-comfort-met-wieltjes-en-armleuning-toledo-ducati |
| Garantie | Geen garantie (OUTLET artikel) |
| Merk | ShopX - Leren meubels |






