Leren eetkamerstoel Retro - Granada Blue

Ontwerp leren eetkamerstoel Retro
Moderne eetkamerstoel met een luxe uitstraling. De hoge rugleuning van de eetkamerstoel loopt ietwat naar buiten uit aan de bovenkant en is rondom afgewerkt met een Franse stiknaad. De opstaande rand geeft een luxe uiterlijk aan de stoel. De rugleuning is aan de binnenkant voorzien van een korte horizontale stiknaad. De achterkant van de rugleuning is voorzien van een verticale rits en een horizontale stiknaad. De eetkamerstoel heeft een ronde sledepoot welke verkrijgbaar is in RVS en gepoedercoat zwart staal.
Zitcomfort leren eetkamerstoel Retro
Het zitvlak en de rugleuning zijn goed gevuld met ons HR kwaliteit schuim. De hoge rugleuning van de stoel zorgt ervoor dat u een juiste houding aanneemt. De sledepoot zorgt voor wat extra vering, wat bijdraagt aan een prettig zitcomfort.
Granada Blue (blauw)
Granada leer Blue is gemaakt van runderhuid en heeft een vintage uitstraling met kleurnuances en een levendige structuur. De semi-aniline afwerking zorgt voor gebruiksgemak zonder de natuurlijke look te verliezen.
Geselecteerde leersoort: Granada
Geselecteerde kleur: Blue
Soort huid: Runderhuid (Nerfleer, de sterke bovenste laag van de huid)
Vintage effect met diepte
Half open structuur, wel beschermd
Poten staal rond zwart
De zwarte, ronde stalen poten zorgen voor een strakke, moderne uitstraling met een subtiel detail, en bieden een solide en elegante basis.
| Selectie | |
|---|---|
| Model naam | Retro |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Totale hoogte ± | 98 cm |
| Totale breedte ± | 47 cm |
| Totale diepte ± | 62 cm |
| Zitdiepte ± | 45 cm |
| Zithoogte ± | 49 cm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Classificatie | Eetkamerstoelen |
| Materiaal | |
|---|---|
| Materiaal | Leer (100% runderleder) |
| Overige informatie | |
|---|---|
| EAN-code | 8721061466261 |
| Artikelcode | outlet-leren-eetkamerstoel-retro-granada-blue |
| Garantie | Geen garantie (OUTLET artikel) |
| Merk | ShopX - Leren meubels |






