Leren eetkamerstoel Royal - Vintage Cognac

Ontwerp leren eetkamerstoel Royal
Modern design eetkamerstoel met armleuningen en hoge rugleuning. Deze luxueuze stoel is bij de rugleuning afgewerkt met Franse stiknaden. Alle andere delen van de stoel zijn afgewerkt met dubbele stiknaden. De eetkamerstoel heeft 4 poten welke verkrijgbaar zijn in RVS of zwart.
Zitcomfort leren eetkamerstoel Royal
Het zitvlak, de rugleuning én de armleuningen zijn gevuld met HR kwaliteit schuim. De ronding in de rugleuning draagt bij aan een zeer prettig zitcomfort. Doordat de rugleuning wat hoger is biedt deze ook extra steun.
Vintage Cognac (cognac)
Vintage leer Cognac is een aniline leersoort met olie- en wasafwerking gemaakt van waterbuffelhuid. Het leer verandert naarmate het gebruikt wordt en krijgt een doorleefde uitstraling.
Geselecteerde leersoort: Vintage
Geselecteerde kleur: Cognac
Soort huid: Waterbuffelhuid (Nerfleer, de sterke bovenste laag van de huid)
Doorleefde uitstraling
Wordt mooier met de tijd
Poten staal vierkant RVS
Deze vierkante RVS stalen poten geven uw meubel een strakke, geometrische en moderne uitstraling, en benadrukken de minimalistische lijnen van het ontwerp.
| Selectie | |
|---|---|
| Model naam | Royal |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Totale hoogte ± | 100 cm |
| Totale breedte ± | 54 cm |
| Totale diepte ± | 61 cm |
| Zitdiepte ± | 46 cm |
| Zithoogte ± | 50 cm |
| Hoogte armleuning ± | 67 cm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Classificatie | Eetkamerstoelen |
| Armleuning | Met armleuning |
| Materiaal | |
|---|---|
| Materiaal | Leer (100% runderleder) |
| Overige informatie | |
|---|---|
| EAN-code | 8721061466247 |
| Artikelcode | outlet-leren-eetkamerstoel-royal-vintage-cognac |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Merk | ShopX - Leren meubels |






