Leren eetkamerstoel Royal - Toledo Cotto - set van 2

Ontwerp leren eetkamerstoel Royal
Modern design eetkamerstoel met armleuningen en hoge rugleuning. Deze luxueuze stoel is bij de rugleuning afgewerkt met Franse stiknaden. Alle andere delen van de stoel zijn afgewerkt met dubbele stiknaden. De eetkamerstoel heeft 4 poten welke verkrijgbaar zijn in RVS of zwart.
Zitcomfort leren eetkamerstoel Royal
Het zitvlak, de rugleuning én de armleuningen zijn gevuld met HR kwaliteit schuim. De ronding in de rugleuning draagt bij aan een zeer prettig zitcomfort. Doordat de rugleuning wat hoger is biedt deze ook extra steun.
Toledo Cotto (cognac)
Toledo leer Cotto is gemaakt van runderhuid en staat bekend om zijn dikte en stevigheid. Dankzij de sterke beschermlaag is dit leer zeer geschikt voor drukke huishoudens.
Geselecteerde leersoort: Toledo
Geselecteerde kleur: Cotto
Soort huid: Runderhuid (Nerfleer, de sterke bovenste laag van de huid)
Extra dik en slijtvast
Ideaal voor intensief woongebruik
Volledig gepigmenteerd oppervlak
Poten staal vierkant zwart
De vierkante, zwarte stalen poten bieden een krachtige en moderne uitstraling en vormen een solide, onopvallende basis die past bij elke stijl.
| Selectie | |
|---|---|
| Model naam | Royal |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Totale hoogte ± | 100 cm |
| Totale breedte ± | 54 cm |
| Totale diepte ± | 61 cm |
| Zitdiepte ± | 46 cm |
| Zithoogte ± | 50 cm |
| Hoogte armleuning ± | 67 cm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Classificatie | Eetkamerstoelen |
| Armleuning | Met armleuning |
| Materiaal | |
|---|---|
| Materiaal | Leer (100% runderleder) |
| Overige informatie | |
|---|---|
| EAN-code | 8721061466230 |
| Artikelcode | outlet-leren-eetkamerstoel-royal-toledo-cotto-set-2 |
| Garantie | Geen garantie (OUTLET artikel) |
| Merk | ShopX - Leren meubels |






