Leren eetkamerstoel Daily met armleuning - Granada Steel - set van 3

Omschrijving leren eetkamerstoel Daily
De Daily eetkamerstoel is een modern design eetstoel voorzien van een hoge rugleuning. De rugleuning is aan de achterkant voorzien van een verticale rits. De binnenkant van de rugleuning is voorzien van een verticale dubbele stiknaad, evenals de buitenkant van de armleuningen. De vierkante stoelpoten kunnen geleverd worden in RVS of zwart gepoedercoat staal.
Zitcomfort leren eetkamerstoel Daily
Het zitcomfort van de Daily eetkamerstoel is bijzonder prettig vanwege de hoge rugleuning in combinatie met het dik gevulde zitvlak. Door de hoge rugleuning wordt automatisch een ergonomische zithouding aangenomen. Het zitvlak, de rugleuning en de armleuningen zijn gevuld met HR kwaliteit schuim. Dit zorgt ervoor dat de stoel op alle vlakken comfortabel aanvoelt.
Granada Steel (grijs)
Granada leer Steel is gemaakt van runderhuid en heeft een vintage uitstraling met kleurnuances en een levendige structuur. De semi-aniline afwerking zorgt voor gebruiksgemak zonder de natuurlijke look te verliezen.
Geselecteerde leersoort: Granada
Geselecteerde kleur: Steel
Soort huid: Runderhuid (Nerfleer, de sterke bovenste laag van de huid)
Vintage effect met diepte
Half open structuur, wel beschermd
Poten staal vierkant zwart
De vierkante, zwarte stalen poten bieden een krachtige en moderne uitstraling en vormen een solide, onopvallende basis die past bij elke stijl.
| Selectie | |
|---|---|
| Model naam | Daily |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Totale hoogte ± | 100 cm |
| Totale breedte ± | 57 cm |
| Totale diepte ± | 62 cm |
| Zitdiepte ± | 46 cm |
| Zithoogte ± | 48 cm |
| Hoogte armleuning ± | 67 cm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Classificatie | Eetkamerstoelen |
| Armleuning | Met armleuning |
| Materiaal | |
|---|---|
| Materiaal | Leer (100% runderleder) |
| Overige informatie | |
|---|---|
| EAN-code | 8721061466223 |
| Artikelcode | outlet-leren-eetkamerstoel-daily-met-armleuning-granada-set-3 |
| Garantie | Geen garantie (OUTLET artikel) |
| Merk | ShopX - Leren meubels |






