Leren eetkamerstoel Solid met armleuning - Granada Savannah

Ontwerp leren eetkamerstoel Solid
Een opvallende eetkamerstoel binnen onze collectie. Eetkamerstoel Solid is voorzien van stalen armleuningen en een doorkijk in de rugleuning. De zitting en de rugleuning zijn rondom afgewerkt met nette stiknaden. Het zwart gepoedercoate stalen frame geeft de stoel een open uitstraling. Het frame en de armleuningen lopen aan de achterkant van de rugleuning over in een handgreep.
Zitcomfort leren eetkamerstoel Solid
Eetkamerstoel met een prettig zitcomfort. De zitting en de rugleuning zijn dik gevuld met HR kwaliteit schuim. Door deze vulling biedt de stoel u een comfortabele zit; niet te hard maar ook niet te zacht. De armleuningen bevinden zich op een prettige hoogte en zijn deels bekleed met leer. De stoel staat stevig en door de handgreep is de stoel gemakkelijk te verplaatsen.
Granada Savannah (cognac)
Granada leer Savannah is gemaakt van runderhuid en heeft een vintage uitstraling met kleurnuances en een levendige structuur. De semi-aniline afwerking zorgt voor gebruiksgemak zonder de natuurlijke look te verliezen.
Geselecteerde leersoort: Granada
Geselecteerde kleur: Savanna
Soort huid: Runderhuid (Nerfleer, de sterke bovenste laag van de huid)
Vintage effect met diepte
Half open structuur, wel beschermd
| Selectie | |
|---|---|
| Model naam | Solid |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Totale hoogte ± | 88 cm |
| Totale breedte ± | 55 cm |
| Totale diepte ± | 63 cm |
| Zitdiepte ± | 45 cm |
| Zithoogte ± | 50 cm |
| Hoogte armleuning ± | 66 cm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Classificatie | Eetkamerstoelen |
| Materiaal | |
|---|---|
| Materiaal | Leer (100% runderleder) |
| Overige informatie | |
|---|---|
| EAN-code | 8721061466216 |
| Artikelcode | outlet-leren-eetkamerstoel-solid-met-armleuning-granada-savannah |
| Garantie | Geen garantie (OUTLET artikel) |
| Merk | ShopX - Leren meubels |






