Leren eetkamerstoel More - Toledo Forrest

Ontwerp leren eetkamerstoel More
Strak ontwerp eetkamerstoel met wieltjes en armleuning. Leren eetkamerstoel More is voorzien van zwarte ritsen aan de zijkanten van de rugleuning en aan het vooraanzicht bij de armleuningen. De zijkanten van de armleuningen zijn voorzien van verticale dubbele stiknaden, evenals de voor- en achterkant van de rugleuning. De stoelpoten zijn rond van vorm. Kiest u voor een zwarte poot, wordt de stoel met zwarte skatewielen geleverd en bij een RVS poot komen er transparante skatewielen onder.
Zitcomfort leren eetkamerstoel More
Leren eetkamerstoel met wieltjes More biedt een ruim en dik gevuld zitvlak. Doordat het zitvlak goed gevuld is met HR kwaliteit schuim zit de stoel niet te hard en niet te zacht. De armleuningen zitten op een prettige hoogte zodat u na het eten heerlijk kunt ontspannen in deze stoel. De wieltjes zorgen ervoor dat u de stoel makkelijk aanschuift en u kunt de stoel ook makkelijk verplaatsen naar de zithoek wanneer uw bank niet genoeg zitplekken biedt voor visite.
Toledo Forrest (groen)
Toledo leer Forrest is gemaakt van runderhuid en staat bekend om zijn dikte en stevigheid. Dankzij de sterke beschermlaag is dit leer zeer geschikt voor drukke huishoudens.
Geselecteerde leersoort: Toledo
Geselecteerde kleur: Forrest
Soort huid: Runderhuid (Nerfleer, de sterke bovenste laag van de huid)
Extra dik en slijtvast
Ideaal voor intensief woongebruik
Volledig gepigmenteerd oppervlak
Poten staal rond zwart
De zwarte, ronde stalen poten zorgen voor een strakke, moderne uitstraling met een subtiel detail, en bieden een solide en elegante basis.
| Selectie | |
|---|---|
| Model naam | More |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Totale hoogte ± | 85 cm |
| Totale breedte ± | 55 cm |
| Totale diepte ± | 63 cm |
| Zitdiepte ± | 48 cm |
| Zithoogte ± | 48 cm |
| Hoogte armleuning ± | 67 cm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Classificatie | Eetkamerstoelen |
| Armleuning | Met armleuning |
| Wieltjes | Met wieltjes |
| Materiaal | |
|---|---|
| Materiaal | Leer (100% runderleder) |
| Type vulling | HR schuim afgewerkt met dacron |
| Overige informatie | |
|---|---|
| EAN-code | 8721061466209 |
| Artikelcode | outlet-leren-eetkamerstoel-more-toledo-forrest |
| Garantie | Geen garantie (OUTLET artikel) |
| Merk | ShopX - Leren meubels |






