Leren barkruk Bright laag - Toledo Khaki - Poten staal vierkant zwart - set van 2

Ontwerp leren barkruk Bright
Stabiele barkruk met een luxe uitstraling. Doordat de leren barkruk Bright voorzien is van nette stiknaden in combinatie met de royale zitting heeft de stoel een luxueuze uitstraling. De rugleuning is zowel aan de voor- als achterkant voorzien van een horizontale dubbele stiknaad. U kunt zelf uw eigen barkruk samenstellen doordat u kunt kiezen uit 6 verschillende leersoorten en meer dan 100 kleuren. De barkruk is voorzien van een zwart stalen frame en voorzien van een voetsteun. De zithoogte van deze barkruk is geschikt voor onder andere een kookeiland of een bar.
Leren barkruk Bright is tevens verkrijgbaar met een zithoogte van 82 cm, geschikt voor onder andere statafels, een hogere bar of een hoger kookeiland. Voor optimaal gebruik van uw barkruk adviseren wij tussen het zitvlak van de barkruk en bovenkant tafel/blad een afstand van 30-35 cm. Als u op de barkruk zit is het prettig om een afstand van ongeveer 10 cm tussen uw benen en onderkant blad te hebben.
Zitcomfort leren barkruk Bright
Leren barkruk Bright is voorzien van een royale en zeer prettig zitcomfort. Het zitvlak en de rugleuning zijn dik gevuld met HR kwaliteit schuim. Hierdoor zit de stoel niet te hard maar ook niet te zacht. De barkruk staat erg stevig. De voetsteun is op een prettige hoogte geplaatst waardoor u gemakkelijk op en af kunt stappen.
Toledo Khaki (taupe/bruin)
Toledo leer Khaki is gemaakt van runderhuid en staat bekend om zijn dikte en stevigheid. Dankzij de sterke beschermlaag is dit leer zeer geschikt voor drukke huishoudens.
Geselecteerde leersoort: Toledo
Geselecteerde kleur: Khaki
Soort huid: Runderhuid (Nerfleer, de sterke bovenste laag van de huid)
Extra dik en slijtvast
Ideaal voor intensief woongebruik
Volledig gepigmenteerd oppervlak
Poten staal vierkant zwart
De vierkante, zwarte stalen poten bieden een krachtige en moderne uitstraling en vormen een solide, onopvallende basis die past bij elke stijl.
| Selectie | |
|---|---|
| Model naam | Bright |
| Stijl meubel | Modern |
| Soort meubel | barkruk laag |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Totale hoogte ± | 96 cm |
| Totale breedte ± | 46 cm |
| Totale diepte ± | 47 cm |
| Zitdiepte ± | 43 cm |
| Zithoogte ± | 66 cm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Classificatie | Barkrukken |
| Materiaal | |
|---|---|
| Materiaal | Leer (100% runderleder) |
| Type vulling | HR schuim afgewerkt met dacron |
| Materiaal poot | Metaal |
| Stijl | |
|---|---|
| Onderstel | 4 poten |
| Overige informatie | |
|---|---|
| EAN-code | 8721061466186 |
| Artikelcode | stock-barkruk-bright-laag-toledo-khaki-poten-staal-vierkant-zwart-set-2 |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Merk | ShopX - Leren meubels |





