Leren draaibare eetkamerstoel Elite - Granada Steel

Ontwerp leren eetkamerstoel Elite
Eetkamerstoel met een draaipoot. Uniek binnen onze collectie. De rugleuning, armleuningen en de zitting zijn rondom afgewerkt met een luxe Franse stiknaad. De rugleuning is aan de achterkant voorzien van diverse stiknaden. De armleuningen lopen niet over in de rugleuning van de eetkamerstoel, dit draagt ook bij aan het unieke uiterlijk. De draaipoot is centraal onder de eetkamerstoel geplaatst en loopt vanaf het midden wijd uit naar buiten. Hierdoor staat de eetkamerstoel stevig op zijn poten.
Draaibaar - automatisch terug naar beginstand
De stoel kan 360 graden draaien en draait altijd automatisch terug naar de beginstand. Hierdoor staat de stoel altijd netjes aan uw tafel.
Zitcomfort leren eetkamerstoel Elite
De zitting, rugleuning en de armleuningen zijn extra dik gevuld met HR kwaliteit schuim. Doordat de eetkamerstoel Elite voorzien is van een draaipoot kan u gemakkelijk in- en uitstappen. De armleuningen bevinden zich op een prettige hoogte. Een eetkamerstoel waarin u comfortabel en ontspannen kunt dineren en borrelen. De stoel kan ook ideaal dienen als extra stoel bij uw zitgedeelte.
Granada Steel (grijs)
Granada leer Steel is gemaakt van runderhuid en heeft een vintage uitstraling met kleurnuances en een levendige structuur. De semi-aniline afwerking zorgt voor gebruiksgemak zonder de natuurlijke look te verliezen.
Geselecteerde leersoort: Granada
Geselecteerde kleur: Steel
Soort huid: Runderhuid (Nerfleer, de sterke bovenste laag van de huid)
Vintage effect met diepte
Half open structuur, wel beschermd
| Selectie | |
|---|---|
| Model naam | Elite |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Totale hoogte ± | 87 cm |
| Totale breedte ± | 63 cm |
| Totale diepte ± | 67 cm |
| Zitdiepte ± | 46 cm |
| Zithoogte ± | 50 cm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Classificatie | Eetkamerstoelen |
| Materiaal | |
|---|---|
| Materiaal | Leer (100% runderleder) |
| Overige informatie | |
|---|---|
| EAN-code | 8721061466148 |
| Artikelcode | outlet-leren-draaibare-eetkamerstoel-elite-granada-steel |
| Garantie | Geen garantie (OUTLET artikel) |
| Merk | ShopX - Leren meubels |






