Leren eetkamerstoel Look - Toledo Caffe

| Selectie | |
|---|---|
| Model naam | Look |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Totale hoogte ± | 85 cm |
| Totale breedte ± | 61 cm |
| Totale diepte ± | 64 cm |
| Zitdiepte ± | 45 cm |
| Zithoogte ± | 50 cm |
| Hoogte armleuning ± | 64 cm |
| Tussen de armen ± (breedste punt) | 47 cm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Classificatie | Eetkamerstoelen |
| Materiaal | |
|---|---|
| Materiaal | Leer (100% runderleder) |
| Materiaal poot | Hout |
| Overige informatie | |
|---|---|
| EAN-code | 8721061466117 |
| Artikelcode | outlet-leren-eetkamerstoel-look-toledo-caffe |
| Garantie | Geen garantie (OUTLET artikel) |
| Merk | ShopX - Leren meubels |






