Leren eetkamerstoel Rest - Toledo Aubergine

Ontwerp leren eetkamerstoel Rest
Eetkamerstoel met een open uitstraling door de doorkijk in de rugleuning. De achterkant van de rugleuning is voorzien van een verticale rits en een horizontale stiknaad. De rugleuning en het zitgedeelte zijn rondom afgewerkt met een stiknaad. De stoel is voorzien van zwarte houten poten.
Zitcomfort leren eetkamerstoel Rest
Het zitvlak is extra dik gevuld met ons HR kwaliteit schuim wat zorgt voor een comfortabele zit. De rugleuning loopt rond waardoor u een goede houding aan neemt in de stoel. Daarnaast is de rugleuning ook voorzien van HR schuim.
Toledo Aubergine (paars)
Toledo leer Aubergine is gemaakt van runderhuid en staat bekend om zijn dikte en stevigheid. Dankzij de sterke beschermlaag is dit leer zeer geschikt voor drukke huishoudens.
Geselecteerde leersoort: Toledo
Geselecteerde kleur: Aubergin
Soort huid: Runderhuid (Nerfleer, de sterke bovenste laag van de huid)
Extra dik en slijtvast
Ideaal voor intensief woongebruik
Volledig gepigmenteerd oppervlak
| Selectie | |
|---|---|
| Model naam | Rest |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Totale hoogte ± | 85 cm |
| Totale breedte ± | 44 cm |
| Totale diepte ± | 43 cm |
| Zitdiepte ± | 41 cm |
| Zithoogte ± | 49 cm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Classificatie | Eetkamerstoelen |
| Materiaal | |
|---|---|
| Materiaal | Leer (100% runderleder) |
| Overige informatie | |
|---|---|
| EAN-code | 8721061466056 |
| Artikelcode | outlet-leren-eetkamerstoel-rest-toledo-aubergine |
| Merk | ShopX - Leren meubels |






