Leren eetkamerstoel Hold - Toledo Apple Green

Ontwerp leren eetkamerstoel Hold
Eetkamerstoel met een tijdloos ontwerp zonder teveel details. De rugleuning is middelhoog en aan de voor en achterkant afgewerkt met een stiknaad. Het zitvlak van de stoel is dik en is rondom voorzien van een stiknaad. De houten stoelpoten zijn leverbaar in het zwart.
Zitcomfort leren eetkamerstoel Hold
Deze eetkamerstoel heeft een comfortabel zitcomfort. Het zitvlak is extra dik gevuld met ons HR kwaliteit schuim. Dit zorgt ervoor dat de stoel niet te hard maar ook niet te zacht zit. Ook de rugleuning van de stoel is voorzien van HR schuim.
Toledo Apple Green (groen)
Toledo leer Apple Green is gemaakt van runderhuid en staat bekend om zijn dikte en stevigheid. Dankzij de sterke beschermlaag is dit leer zeer geschikt voor drukke huishoudens.
Geselecteerde leersoort: Toledo
Geselecteerde kleur: AppleGre
Soort huid: Runderhuid (Nerfleer, de sterke bovenste laag van de huid)
Extra dik en slijtvast
Ideaal voor intensief woongebruik
Volledig gepigmenteerd oppervlak
| Selectie | |
|---|---|
| Model naam | Hold |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Totale hoogte ± | 89 cm |
| Totale breedte ± | 48 cm |
| Totale diepte ± | 58 cm |
| Zitdiepte ± | 43 cm |
| Zithoogte ± | 50 cm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Classificatie | Eetkamerstoelen |
| Materiaal | |
|---|---|
| Materiaal | Leer (100% runderleder) |
| Overige informatie | |
|---|---|
| EAN-code | 8721061466049 |
| Artikelcode | outlet-leren-eetkamerstoel-hold-toledo-apple-green |
| Garantie | Geen garantie (OUTLET artikel) |
| Merk | ShopX - Leren meubels |






