Leren eetkamerstoel Charm Duo - Kenia Lightgrey en Toledo Smog - Spinpoot

Ontwerp leren eetkamerstoel Charm Duo
Leren kuipstoel welke voorzien is van ronde vormen en hierdoor een elegante uitstraling heeft. De eetkamerstoel Charm is voorzien van een zwart gepoedercoate stalen poot welke centraal onder de stoel geplaatst is. De poot loopt van uit het midden uit in 4 poten welke stevig staan. De poot staat vast en kan niet draaien. De armleuningen lopen vanaf de zitting over in de rugleuning. Aan de binnenkant van de rugleuning zijn diverse stiknaden te vinden. De achterkant van de rugleuning is voorzien van vier verticale stiknaden. De eetkamerstoel Charm is eventueel ook leverbaar met een draaipoot.
Bekleding 2 leersoorten
De leren eetkamerstoel Charm Duo wordt bekleed met twee leersoorten: Kenia leer en Toledo leer. De binnenkant van de stoel is bekleed met Toledo leer en de achterkant is bekleed met Kenia leer. Deze combinatie van deze leersoorten geeft de eetkamerstoel een unieke, moderne maar ook luxe uitstraling.
Het is ook mogelijk om de eetkamerstoel Charm volledig te bekleden met één leersoort. U kunt hierbij kiezen uit onze ruime collectie leersoorten en meer dan 140 kleuren leer.
Zitcomfort leren eetkamerstoel Charm Duo
Comfortabele eetkamerstoel met een prettig zitcomfort. De gehele stoel, dus zowel de zitting, rugleuning als de armleuningen zijn gevuld met HR kwaliteit schuim. De vulling in combinatie met de ronde vorm zorgt ervoor dat u een prettige zithouding aanneemt.
Kenia Lightgrey en Toledo Smog
Deze duo-leersoort Kenia Lightgrey en Toledo Smog combineert het stoere, natuurlijke karakter van Kenia leer met het onderhoudsvriendelijke Toledo leer. Een perfecte mix van uitstraling en gemak, ideaal voor wie luxe en gebruiksvriendelijkheid wil combineren.
Geselecteerde kleurcombinatie: Kenia Lightgrey en Toledo Smog
Combinatie van open (Kenia) en gesloten (Toledo) leer
Natuurlijke uitstraling (Kenia) gecombineerd met praktische (Toledo) eigenschappen
Unieke balans tussen comfort en karakter
| Selectie | |
|---|---|
| Model naam | Charm |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Totale hoogte ± | 76 cm |
| Totale breedte ± | 56 cm |
| Totale diepte ± | 53 cm |
| Zitdiepte ± | 43 cm |
| Zithoogte ± | 51 cm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Classificatie | Eetkamerstoelen |
| Materiaal | |
|---|---|
| Materiaal | Leer (100% runderleder) |
| Overige informatie | |
|---|---|
| EAN-code | 8721061466025 |
| Artikelcode | outlet-leren-eetkamerstoel-charm-duo-kenia-lightgrey-en-toledo-smog |
| Garantie | Geen garantie (OUTLET artikel) |
| Merk | ShopX - Leren meubels |






