Leren draaibare eetkamerstoel Charm- Rancho Clay

Ontwerp leren eetkamerstoel Charm
Leren kuipstoel welke een elegante uitstraling heeft door de ronde vormen. De stoel is voorzien van een zwart gepoedercoate stalen poot. Doordat de draaipoot centraal onder de stoel is geplaatst en wij uit naar buiten loopt staat de eetkamerstoel erg stevig. De eetkamerstoel is aan de binnenkant van de rugleuning voorzien van diverse stiknaden. Aan de achterkant van de stoel zijn 4 verticale stiknaden te vinden. De eetkamerstoel Charm is eventueel ook verkrijgbaar met een vaste poot.
Draaibaar - automatisch terug naar beginstand
De stoel kan 360 graden draaien en draait altijd automatisch terug naar de beginstand. Hierdoor staat de stoel altijd netjes aan uw tafel.
Zitcomfort leren eetkamerstoel Charm
Eetkamerstoel met een prettig en comfortabel zitcomfort. Doordat de stoel is voorzien van een draaipoot kunt u gemakkelijk in- en uitstappen. De gehele stoel, de zitting, rugleuning en armleuning zijn goed gevuld met HR kwaliteit schuim. De vulling in combinatie met de ronde vorm zorgt ervoor dat u een prettige zithouding aanneemt.
Rancho Clay (bruin)
Rancho leer Clay is natuurlijk geverfd aniline leer met een paraffine- en oliebehandeling. De runderhuid geeft uw meubel een rijke uitstraling maakt elk meubel uniek.
Geselecteerde leersoort: Rancho
Geselecteerde kleur: Clay
Soort huid: Runderhuid (Nerfleer, de sterke bovenste laag van de huid)
Levendige kleurvariaties
Voor liefhebbers van puur en karaktervol leer
| Selectie | |
|---|---|
| Model naam | Charm |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Totale hoogte ± | 76 cm |
| Totale breedte ± | 56 cm |
| Totale diepte ± | 53 cm |
| Zitdiepte ± | 43 cm |
| Zithoogte ± | 51 cm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Classificatie | Eetkamerstoelen |
| Materiaal | |
|---|---|
| Materiaal | Leer (100% runderleder) |
| Overige informatie | |
|---|---|
| EAN-code | 8721061466018 |
| Artikelcode | outlet-leren-draaibare-eetkamerstoel-charm-rancho-clay |
| Garantie | Geen garantie (OUTLET artikel) |
| Merk | ShopX - Leren meubels |






