Leren eetkamerstoel Sharp - Granada Moss

Ontwerp leren eetkamerfautuil Sharp
Robuuste en luxueuze eetkamerstoel met landelijke, eigentijdse uitstraling. De Sharp eetkamerstoel heeft een extra rugkussen welke vast gestikt zit aan de rugleuning. De eetkamerfauteuil kan geleverd worden met een stalen handreep op de achterkant van de rugleuning. De rugleuning is onder de greep voorzien van een horizontale dubbele stiknaad, welke ook terugkomt aan de buitenkant van de armleuningen. De armleuningen lopen door tot aan de wieltjes.
Zitcomfort leren eetkamerfautuil Sharp
Het comfortabele rugkussen in combinatie met het dik gevulde zitvlak maken van deze leren eetkamerstoel een heerlijke zitplek om in te eten. Alle vlakken van de stoel zijn goed gevuld met HR kwaliteit schuim; het zitvlak, de rugleuning, het rugkussen en de armleuningen. Dit zodat de stoel niet alleen perfect aanvoelt maar ook de zit is niet te hard en niet te zacht. Een ideale stoel om uren aan te tafelen of om eenvoudig bij u zithoek te plaatsen.
Granada Moss (olijf/groen)
Granada leer Moss is gemaakt van runderhuid en heeft een vintage uitstraling met kleurnuances en een levendige structuur. De semi-aniline afwerking zorgt voor gebruiksgemak zonder de natuurlijke look te verliezen.
Geselecteerde leersoort: Granada
Geselecteerde kleur: Moss
Soort huid: Runderhuid (Nerfleer, de sterke bovenste laag van de huid)
Vintage effect met diepte
Half open structuur, wel beschermd
| Selectie | |
|---|---|
| Model naam | Sharp |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Totale hoogte ± | 95 cm |
| Totale breedte ± | 61 cm |
| Totale diepte ± | 75 cm |
| Zitdiepte ± | 46 cm |
| Zithoogte ± | 48 cm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Classificatie | Eetkamerstoelen |
| Materiaal | |
|---|---|
| Materiaal | Leer (100% runderleder) |
| Overige informatie | |
|---|---|
| EAN-code | 8721061465998 |
| Artikelcode | outlet-leren-eetkamerstoel-sharp-granada-moss |
| Garantie | Geen garantie (OUTLET artikel) |
| Merk | ShopX - Leren meubels |






