Leren eetkamerstoel Rondo - Granada Cognac (donkercognac)

Ontwerp leren eetkamerstoel Rondo
Unieke eetkamerstoel binnen onze collectie. Eetkamerstoel Rondo is voorzien van een rond zitvlak met open rugleuning. Zowel de zitting als de rugleuning zijn rondom afgewerkt met een dubbele stiknaad. De rugleuning van de eetkamerstoel loopt mee met de ronde zitting. Het zwart gepoedercoate stalen frame zorgt ervoor dat de stoel stevig staat. De poten zijn afgewerkt met beschermdoppen.
Let op: al onze meubels zijn handgemaakt. U moet er rekening mee houden dat de zitting een cirkel is en hierdoor nooit 100% rond.
Zitcomfort leren eetkamerstoel Rondo
Door de vorm van de rugleuning biedt deze eetkamerstoel een comfortabele en prettige zit. U neemt automatisch een goede zithouding aan. De zitting en de rugleuning zijn dik gevuld met HR kwaliteit schuim. Hierdoor zit de eetkamerstoel niet te hard en ook niet te zacht.
Granada Cognac (donkercognac)
Granada leer Cognac is gemaakt van runderhuid en heeft een vintage uitstraling met kleurnuances en een levendige structuur. De semi-aniline afwerking zorgt voor gebruiksgemak zonder de natuurlijke look te verliezen.
Geselecteerde leersoort: Granada
Geselecteerde kleur: Cognac
Soort huid: Runderhuid (Nerfleer, de sterke bovenste laag van de huid)
Vintage effect met diepte
Half open structuur, wel beschermd
| Selectie | |
|---|---|
| Model naam | Rondo |
| Soort meubel | eetkamerstoel |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Totale hoogte ± | 88 cm |
| Totale breedte ± | 50 cm |
| Totale diepte ± | 62 cm |
| Zitdiepte ± | 42 cm |
| Zithoogte ± | 53 cm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Classificatie | Eetkamerstoelen |
| Materiaal | |
|---|---|
| Materiaal | Leer (100% runderleder) |
| Type vulling | HR schuim afgewerkt met dacron |
| Overige informatie | |
|---|---|
| EAN-code | 8721061465226 |
| Artikelcode | outlet-leren-eetkamerstoel-rondo-granada-cognac |
| Garantie | Geen garantie (OUTLET artikel) |






