Set van 8 leren eetkamerstoelen Desire - Toledo Khaki

Inspiratieproduct 8 leren eetkamerstoelen - creme kleur leer
Bij ShopX.nl verkopen wij uitsluitend nieuwe meubels. De getoonde foto is een voorbeeldopstelling, gemaakt bij in onze fotostudio of tijdens levering. Wanneer u dit inspiratieproduct bestelt, ontvangt u exact dezelfde opstelling als op de foto, volledig nieuw geproduceerd.
Wilt u liever een andere opstelling of samenstelling? Neem gerust contact met ons op, wij denken graag met u mee. U bent van harte welkom in onze showroom in Drunen om alle varianten te bekijken of ontdek de vele mogelijkheden alvast op onze website.
Houd er rekening mee dat inspiratiebeelden niet professioneel zijn gemaakt. Omdat klanten of chauffeurs vaak een telefoon gebruiken, kan de kleur op de foto afwijken van de werkelijkheid. Twijfelt u over de kleur? Kom dan langs in onze showroom of vraag gratis kleurstalen aan u kunt tot maximaal vier kleurstalen kosteloos aanvragen.
Let op: de getoonde foto laat slechts één uitvoering zien. Het meubel is verkrijgbaar in meer dan 150 kleuren echt leer, zodat u altijd de kleur vindt die bij uw interieur past.
Ontwerp leren eetkamerstoel Desire
Eetkamerstoel met armleuningen en wieltjes met een strak ontwerp. De rugleuning is aan zowel de binnen als buitenkant voorzien van een verticale dubbele stiknaad. De achterkant van de rugleuning is ook voorzien van een horizontale dubbele stiknaad. Net als de rugleuning zijn de armleuningen aan de binnen en buitenkant ook voorzien van dubbele stiknaden. De stoelpoten zijn rond en leverbaar in RVS of gepoedercoat zwart staal. De poten zijn voorzien van skatewielen welke verkrijgbaar zijn in zwart of transparant.
Zitcomfort leren eetkamerstoel Desire
Deze leren eetkamerstoel biedt een ruim en dik gevuld zitvlak. Het zitvlak, de rugleuning en de armleuningen zijn goed gevuld met HR kwaliteit schuim. Dit zorgt ervoor dat de stoel niet te hard maar ook niet te zacht zit. De wieltjes zorgen ervoor dat u de stoel gemakkelijk kunt aanschuiven of verplaatsen. De armleuningen bevinden zich op een prettige hoogte.
Toledo Khaki (taupe/bruin)
Toledo leer Khaki is gemaakt van runderhuid en staat bekend om zijn dikte en stevigheid. Dankzij de sterke beschermlaag is dit leer zeer geschikt voor drukke huishoudens.
- Geselecteerde leersoort: Toledo
- Geselecteerde kleur: Khaki
- Soort huid: Runderhuid (Nerfleer, de sterke bovenste laag van de huid)
- Extra dik en slijtvast
- Ideaal voor intensief woongebruik
- Volledig gepigmenteerd oppervlak
Inspiratieproduct 8 leren eetkamerstoelen - creme kleur leer
Bij ShopX.nl verkopen wij uitsluitend nieuwe meubels. De getoonde foto is een voorbeeldopstelling, gemaakt bij in onze fotostudio of tijdens levering. Wanneer u dit inspiratieproduct bestelt, ontvangt u exact dezelfde opstelling als op de foto, volledig nieuw geproduceerd.
Wilt u liever een andere opstelling of samenstelling? Neem gerust contact met ons op, wij denken graag met u mee. U bent van harte welkom in onze showroom in Drunen om alle varianten te bekijken of ontdek de vele mogelijkheden alvast op onze website.
Houd er rekening mee dat inspiratiebeelden niet professioneel zijn gemaakt. Omdat klanten of chauffeurs vaak een telefoon gebruiken, kan de kleur op de foto afwijken van de werkelijkheid. Twijfelt u over de kleur? Kom dan langs in onze showroom of vraag gratis kleurstalen aan u kunt tot maximaal vier kleurstalen kosteloos aanvragen.
Let op: de getoonde foto laat slechts één uitvoering zien. Het meubel is verkrijgbaar in meer dan 150 kleuren echt leer, zodat u altijd de kleur vindt die bij uw interieur past.
| Selectie | |
|---|---|
| Model naam | Desire |
| Stijl meubel | Modern |
| Soort meubel | eetkamerstoel met wieltjes en armleuning |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Totale hoogte ± | 85 cm |
| Totale breedte ± | 55 cm |
| Totale diepte ± | 63 cm |
| Zitdiepte ± | 48 cm |
| Zithoogte ± | 48 cm |
| Hoogte armleuning ± | 67 cm |
| Tussen de armen ± (breedste punt) | 45 cm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Classificatie | Eetkamerstoelen |
| Armleuning | Met armleuning |
| Wieltjes | Met wieltjes |
| Materiaal | |
|---|---|
| Materiaal | Leer (100% runderleder) |
| Type vulling | HR schuim afgewerkt met dacron |
| Materiaal poot | Metaal |
| Stijl | |
|---|---|
| Woonstijl | Bohemian, Industrieel, Modern, Scandinavisch |
| Onderstel | Met wieltjes |
| Overige informatie | |
|---|---|
| EAN-code | 8721061466711 |
| Artikelcode | sfeer-eetkamerstoel-desire-set-van-8-toledo-khaki |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Merk | ShopX - Leren meubels |





