Set van 4 leren eetkamerstoelen Icon - Toledo Bordeaux
Inspiratieproduct 4 leren eetkamerstoelen - rood leer
Bij ShopX.nl verkopen wij uitsluitend nieuwe meubels. De getoonde foto is een voorbeeldopstelling, gemaakt bij in onze fotostudio of tijdens levering. Wanneer u dit inspiratieproduct bestelt, ontvangt u exact dezelfde opstelling als op de foto, volledig nieuw geproduceerd.
Wilt u liever een andere opstelling of samenstelling? Neem gerust contact met ons op, wij denken graag met u mee. U bent van harte welkom in onze showroom in Drunen om alle varianten te bekijken of ontdek de vele mogelijkheden alvast op onze website.
Houd er rekening mee dat inspiratiebeelden niet professioneel zijn gemaakt. Omdat klanten of chauffeurs vaak een telefoon gebruiken, kan de kleur op de foto afwijken van de werkelijkheid. Twijfelt u over de kleur? Kom dan langs in onze showroom of vraag gratis kleurstalen aan u kunt tot maximaal vier kleurstalen kosteloos aanvragen.
Let op: de getoonde foto laat slechts één uitvoering zien. Het meubel is verkrijgbaar in meer dan 150 kleuren echt leer, zodat u altijd de kleur vindt die bij uw interieur past.
Ontwerp leren eetkamerstoel Icon
Leren eetkamerstoel Icon heeft een krachtig en eigentijds ontwerp met strakke lijnen en een comfortabele, omsluitende vorm. De open rugleuning met doorkijk geeft de stoel een luchtig en modern karakter, waardoor hij mooi opgaat in verschillende interieurstijlen. Dankzij de wieltjes is de stoel gemakkelijk te verplaatsen en zeer praktisch in gebruik aan de eettafel. Doordat u de eetkamerstoel Icon zelf kunt samenstellen uit onze ruime collectie leersoorten en kleuren past de stoel in elk interieur.
Zitcomfort leren eetkamerstoel Icon
Eetkamerstoel Icon heeft prettig en comfortabel zitcomfort. De licht gebogen rugleuning biedt een wat rechte zit en goede ondersteuning. De leren eetkamerstoel is gevuld met HR kwaliteit schuim wat bijdraagt aan een zeer prettige zit.
Toledo Bordeaux (donkerrood)
Toledo leer Bordeaux is gemaakt van runderhuid en staat bekend om zijn dikte en stevigheid. Dankzij de sterke beschermlaag is dit leer zeer geschikt voor drukke huishoudens.
- Geselecteerde leersoort: Toledo
- Geselecteerde kleur: Bordeaux
- Soort huid: Runderhuid (Nerfleer, de sterke bovenste laag van de huid)
- Extra dik en slijtvast
- Ideaal voor intensief woongebruik
- Volledig gepigmenteerd oppervlak
Inspiratieproduct 4 leren eetkamerstoelen - rood leer
Bij ShopX.nl verkopen wij uitsluitend nieuwe meubels. De getoonde foto is een voorbeeldopstelling, gemaakt bij in onze fotostudio of tijdens levering. Wanneer u dit inspiratieproduct bestelt, ontvangt u exact dezelfde opstelling als op de foto, volledig nieuw geproduceerd.
Wilt u liever een andere opstelling of samenstelling? Neem gerust contact met ons op, wij denken graag met u mee. U bent van harte welkom in onze showroom in Drunen om alle varianten te bekijken of ontdek de vele mogelijkheden alvast op onze website.
Houd er rekening mee dat inspiratiebeelden niet professioneel zijn gemaakt. Omdat klanten of chauffeurs vaak een telefoon gebruiken, kan de kleur op de foto afwijken van de werkelijkheid. Twijfelt u over de kleur? Kom dan langs in onze showroom of vraag gratis kleurstalen aan u kunt tot maximaal vier kleurstalen kosteloos aanvragen.
Let op: de getoonde foto laat slechts één uitvoering zien. Het meubel is verkrijgbaar in meer dan 150 kleuren echt leer, zodat u altijd de kleur vindt die bij uw interieur past.
| Selectie | |
|---|---|
| Model naam | Icon |
| Stijl meubel | Modern |
| Soort meubel | eetkamerstoel met wieltjes en armleuning |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Totale hoogte ± | 80 cm |
| Totale breedte ± | 59 cm |
| Totale diepte ± | 62 cm |
| Zitdiepte ± | 44 cm |
| Zithoogte ± | 50 cm |
| Hoogte armleuning ± | 67 cm |
| Tussen de armen ± (breedste punt) | 46 cm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Classificatie | Eetkamerstoelen |
| Armleuning | Met armleuning |
| Wieltjes | Met wieltjes |
| Materiaal | |
|---|---|
| Materiaal | Leer (100% runderleder) |
| Type vulling | HR schuim afgewerkt met dacron |
| Type vering | Nosagvering |
| Stijl | |
|---|---|
| Woonstijl | Bohemian, Eigentijds, Industrieel, Modern, Retro, Romantisch, Scandinavisch, Vintage |
| Onderstel | Met wieltjes |
| Overige informatie | |
|---|---|
| EAN-code | 8721061466674 |
| Artikelcode | sfeer-eetkamerstoel-icon-set-van-4-toledo-bordeaux |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Merk | ShopX - Leren meubels |





