Leren barkruk Break hoog - Toledo Lemon - Poten staal vierkant RVS - set van 2

Ontwerp leren barstoel Break
Hoge leren barkruk met een modern ontwerp. Het zitgedeelte is voorzien van een kussen welke vast gestikt zit aan de stoel. De rugleuning is rondom afgewerkt met dubbele stiknaden. Het frame is voorzien van voetsteunen en verkrijgbaar in zwart gepoedercoat staal. De onderkant van het frame is voorzien van beschermdoppen.
Voor optimaal gebruik van uw leren barstoel Break adviseren wij tussen het zitvlak van de barstoel en bovenkant tafel/blad een afstand van 30-35 cm. Als u op de barstoel zit is het prettig om een afstand van ongeveer 10 cm tussen uw benen en onderkant blad te hebben.
Zitcomfort leren barstoel Break
De barkruk heeft een comfortabele en stevige zit. Dit komt doordat het frame van de barkruk erg stevig is, hierdoor kunt u ook gemakkelijk op- en afstappen. Het zitvlak en de rugleuning zijn gevuld met HR kwaliteit vulling.
Toledo Lemon (geel)
Toledo leer Lemon is gemaakt van runderhuid en staat bekend om zijn dikte en stevigheid. Dankzij de sterke beschermlaag is dit leer zeer geschikt voor drukke huishoudens.
Geselecteerde leersoort: Toledo
Geselecteerde kleur: Lemon
Soort huid: Runderhuid (Nerfleer, de sterke bovenste laag van de huid)
Extra dik en slijtvast
Ideaal voor intensief woongebruik
Volledig gepigmenteerd oppervlak
Poten staal vierkant RVS
Deze vierkante RVS stalen poten geven uw meubel een strakke, geometrische en moderne uitstraling, en benadrukken de minimalistische lijnen van het ontwerp.
| Selectie | |
|---|---|
| Model naam | Break |
| Soort meubel | barkruk hoog |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Totale hoogte ± | 113 cm |
| Totale breedte ± | 40 cm |
| Totale diepte ± | 45 cm |
| Zitdiepte ± | 38 cm |
| Zithoogte ± | 82 cm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Classificatie | Barkrukken |
| Materiaal | |
|---|---|
| Materiaal | Leer (100% runderleder) |
| Type vulling | HR schuim afgewerkt met dacron |
| Materiaal poot | Metaal |
| Stijl | |
|---|---|
| Onderstel | 4 poten |
| Overige informatie | |
|---|---|
| EAN-code | 8721061466193 |
| Artikelcode | stock-barkruk-break-hoog-toledo-lemon-poten-staal-vierkant-rvs-set-2 |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Merk | ShopX - Leren meubels |





