Leren hoekbank Fine - 3 zits + longchair

Ontwerp leren bank Fine Special
Strak ontworpen leren 3-zitsbank met een chaise longue. Doordat de bank aan rechter- of linkerkant is voorzien van een longchair kunt u heerlijk relaxen in deze moderne bank. Deze ruime bank is rondom afgewerkt met een luxe Franse stiknaad. Onze banken zijn voorzien van losse kussens zodat u gemakkelijk schoon kunt maken. De brede armleuningen zijn aan de buitenkant voorzien van verticale stiknaden. Deze stiknaden zijn ook op de achterkant van de bank terug te vinden. De bank kunt u zelf samenstellen door te kiezen uit onze ruime collectie leersoorten en kleuren. De bank is daarnaast voorzien van houten poten.
Zitcomfort leren bank Fine Special
De zit- en rugkussens van de bank Fine Special zijn dik gevuld met HR kwaliteit schuim. Dit in combinatie met een diepe zit biedt de bank u een zeer comfortabele zit. De bank zit door onze vulling niet te hard maar ook niet te zacht. De brede armleuningen zijn ook gevuld met deze kwaliteit schuim.
Kies uit meer dan 150 kleuren echt leer
Onze leren meubels zijn volledig samen te stellen naar uw wens. U heeft keuze uit meer dan 150 kleuren in diverse leersoorten van praktisch en onderhoudsvriendelijk tot luxe en natuurlijk afgewerkt. Elk meubel wordt voor u op maat gemaakt, zodat het perfect past bij uw interieur en uw levensstijl.
- Hermes & Toledo leer: Sterk en onderhoudsvriendelijk ideaal voor gezinnen en intensief gebruik.
- Massif & Granada leer: Licht gecorrigeerd en semi-aniline voor een mooie balans tussen uitstraling en gemak.
- Kenia, Vintage & Rancho leer: Aniline leer met een natuurlijke, warme uitstraling elke huid is uniek.
- Elegance leer: Luxe semi-aniline leer met een zachte touch en elegante afwerking.
Wilt u het product graag in het echt zien?
Wij begrijpen dat u graag zeker wilt zijn van uw keuze. In onze showroom kunt u ieder product rustig bekijken, uitproberen en persoonlijk advies ontvangen van onze specialisten. Zo weet u precies wat u in huis haalt.
Gratis kleurstalen aanvragen
Twijfelt u over de kleur of leersoort? Vraag gerust gratis kleurstalen aan. Zo kunt u thuis op uw gemak beoordelen of het materiaal en de kleur passen bij uw interieur. Het aanvragen van kleurstalen is eenvoudig en vrijblijvend.
Eenvoudig online bestellen
Weet u al precies wat u wilt? Plaats dan eenvoudig uw bestelling direct online. Heeft u vragen? Neem gerust contact met ons op wij helpen u graag verder.
| Selectie | |
|---|---|
| Model naam | Fine |
| Aantal zits | 3-zits + Longchair |
| Stijl meubel | Modern |
| Soort meubel | hoekbank |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Totale hoogte ± | 83 cm |
| Totale breedte ± | 314 cm |
| Totale diepte ± | 100 cm |
| Zitdiepte ± | 56 cm |
| Zitdiepte (CL) ± | 124 cm |
| Zithoogte ± | 43 cm |
| Hoogte armleuning ± | 66 cm |
| Tussen de armen ± (breedste punt) | 270 cm |
| Breedte armleuning ± | 22 cm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Classificatie | Banken |
| Armleuning | Met armleuning |
| Draaibaar | Nee, niet draaibaar |
| Wieltjes | Zonder wieltjes |
| Materiaal | |
|---|---|
| Materiaal | Leer (100% runderleder) |
| Type vulling | HR schuim afgewerkt met dacron |
| Type vering | Nosagvering |
| Binnenwerk | massief hout en diverse plaatmaterialen |
| Materiaal poot | Hout |
| Stijl | |
|---|---|
| Woonstijl | Modern |
| Onderstel | 4 poten |
| Overige informatie | |
|---|---|
| EAN-code | 8721061420942 |
| Artikelcode | hoekbank-fine-3-zits--longchair |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Merk | ShopX - Leren meubels |













