Leren hoekbank Flow - 2,5 zits + longchair

Ontwerp leren bank Flow Special
Strak ontworpen 2.5-zitsbank met een chaise longue. Doordat de bank voorzien is van een longchair kunt u heerlijk relaxen in deze moderne bank. Deze bank kunt u zelf samenstellen door te kiezen uit onze ruime collectie leersoorten en kleuren. De bank is daarnaast voorzien van houten poten. De brede armleuningen zijn aan de buitenkant voorzien van verticale stiknaden. Deze stiknaden zijn ook op de achterkant van de bank terug te vinden. Onze banken zijn voorzien van losse kussens zodat u gemakkelijk schoon kunt maken. De bank Flow is eventueel ook zonder de longchair te bestellen.
Zitcomfort leren bank Flow Special
Comfortabele bank met een diepe en wat lagere zit. Zowel het zitgedeelte als het rugkussen en de armleuningen zijn dik gevuld met HR kwaliteit schuim. Door de kwaliteit schuim zit de bank niet te hard maar ook niet te zacht en kunt u er heerlijk in ontspannen.
Kies uit meer dan 150 kleuren echt leer
Onze leren meubels zijn volledig samen te stellen naar uw wens. U heeft keuze uit meer dan 150 kleuren in diverse leersoorten van praktisch en onderhoudsvriendelijk tot luxe en natuurlijk afgewerkt. Elk meubel wordt voor u op maat gemaakt, zodat het perfect past bij uw interieur en uw levensstijl.
- Hermes & Toledo leer: Sterk en onderhoudsvriendelijk ideaal voor gezinnen en intensief gebruik.
- Massif & Granada leer: Licht gecorrigeerd en semi-aniline voor een mooie balans tussen uitstraling en gemak.
- Kenia, Vintage & Rancho leer: Aniline leer met een natuurlijke, warme uitstraling elke huid is uniek.
- Elegance leer: Luxe semi-aniline leer met een zachte touch en elegante afwerking.
Wilt u het product graag in het echt zien?
Wij begrijpen dat u graag zeker wilt zijn van uw keuze. In onze showroom kunt u ieder product rustig bekijken, uitproberen en persoonlijk advies ontvangen van onze specialisten. Zo weet u precies wat u in huis haalt.
Gratis kleurstalen aanvragen
Twijfelt u over de kleur of leersoort? Vraag gerust gratis kleurstalen aan. Zo kunt u thuis op uw gemak beoordelen of het materiaal en de kleur passen bij uw interieur. Het aanvragen van kleurstalen is eenvoudig en vrijblijvend.
Eenvoudig online bestellen
Weet u al precies wat u wilt? Plaats dan eenvoudig uw bestelling direct online. Heeft u vragen? Neem gerust contact met ons op wij helpen u graag verder.
| Selectie | |
|---|---|
| Model naam | Flow |
| Aantal zits | 2.5-zits + Longchair |
| Stijl meubel | Modern |
| Soort meubel | hoekbank |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Totale hoogte ± | 83 cm |
| Totale breedte ± | 284 cm |
| Totale diepte ± | 100 cm |
| Zitdiepte ± | 56 cm |
| Zitdiepte (CL) ± | 124 cm |
| Zithoogte ± | 43 cm |
| Hoogte armleuning ± | 66 cm |
| Tussen de armen ± (breedste punt) | 240 cm |
| Breedte armleuning ± | 22 cm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Classificatie | Banken |
| Armleuning | Met armleuning |
| Draaibaar | Nee, niet draaibaar |
| Wieltjes | Zonder wieltjes |
| Materiaal | |
|---|---|
| Materiaal | Leer (100% runderleder) |
| Type vulling | HR schuim afgewerkt met dacron |
| Type vering | Nosagvering |
| Binnenwerk | massief hout en diverse plaatmaterialen |
| Materiaal poot | Hout |
| Stijl | |
|---|---|
| Woonstijl | Modern |
| Onderstel | 4 poten |
| Overige informatie | |
|---|---|
| EAN-code | 8721061410561 |
| Artikelcode | hoekbank-flow-2,5-zits-longchair |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Merk | ShopX - Leren meubels |










